Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 15m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 15m

  • Pris/m: 63.6 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 15m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 15M 9/125 SM DPX
954 kr
 (1 141 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 15m just nu är 954 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m63.6 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktSC-SC
Längd15 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC, UPC