MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 3m

Rank 493

MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 3m

Pris/m: 29.67 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 3m

Ingen butik har produkten i lager just nu

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 3m just nu är 89 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
29.67 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
3 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC