Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 45m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 45m

  • Pris/m: 47.98 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 45m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 45M 9/125 SM
2 159 kr
 (2 346 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 45m just nu är 2 159 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m47.98 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-SC
Längd45 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC, UPC