MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 2m

Rank 474

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 2m

Pris/m: 59 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 2m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 2m just nu är 118 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 8 butiker.

Varumärke
Pris/m
59 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
2 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC, UPC