MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 7m

Rank 222

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 7m

Pris/m: 15.14 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 7m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS1 9/125 LC/UPC - LC/UPC 7m just nu är 106 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 7 butiker.

Varumärke
Pris/m
15.14 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
7 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
UPC