Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 50m

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 50m

  • Pris/m: 27.78 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 50m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 50M 9/125 SM DPX
1 389 kr
 (1 576 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 50m just nu är 1 389 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m27.78 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-LC
Längd50 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC