MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 50m

Rank 292

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 50m

Pris/m: 6.82 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 50m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 LC - LC 50m just nu är 341 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
6.82 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
50 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC