Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 75m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 75m

  • Pris/m: 18.15 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 75m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 75m just nu är 1 361 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m18.15 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd75 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC