MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 2m

Rank 486

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 2m

Pris/m: 184.5 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 2m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 2m just nu är 369 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
184.5 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
2 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC