MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 60m

Rank 645

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 60m

Pris/m: 9.77 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 60m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 60m just nu är 586 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
9.77 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
60 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC, UPC