Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 2m

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 2m

  • Pris/m: 218 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: ST-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Fiberoptisk kabel ST/PC ST/UPC OS1 2m
436 kr
 (505 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 2m just nu är 436 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m218 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktST-ST
Längd2 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC