MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 80m

Rank 584

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 80m

Pris/m: 8.06 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: ST-ST
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 80m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 80m just nu är 645 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
8.06 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
ST-ST
Längd
80 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC