MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - SC 20m

Rank 676

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - SC 20m

Pris/m: 13 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: ST-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - SC 20m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - SC 20m just nu är 260 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
13 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
ST-SC
Längd
20 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC