MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 1m

Rank 621

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 1m

Pris/m: 104 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: ST-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 1m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 1m just nu är 104 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
104 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
ST-SC
Längd
1 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC