MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 10m

Rank 588

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 10m

Pris/m: 14.4 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: ST-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 10m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 10m just nu är 144 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
14.4 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
ST-SC
Längd
10 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC