Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 10m

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 10m

  • Pris/m: 61.9 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: ST-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 10m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/PC ST/UPC OS1 10m
619 kr
 (688 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 10M 9/125 SM
646 kr
 (834 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 10m just nu är 619 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m61.9 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktST-SC
Längd10 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC