MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 10m

Rank 182

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 10m

Pris/m: 36.1 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 10m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 10m just nu är 361 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
36.1 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
10 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC, UPC