Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 5m

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 5m

  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: SC-SC
  • Längd: 5 m
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 5m

Inga butiker hittades för denna produktSe alla i Fiberoptiska nätverkskablar

Produktinformation

Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
ModeSinglemode
Typ av kontaktSC-SC
Längd5 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringAPC