Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - ST 2m

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - ST 2m

  • Pris/m: 369.5 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: MTRJ-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - ST 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT MTRJ/PC-ST/PC 2m62,5/125 MM
739 kr
 (926 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - ST 2m just nu är 739 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m369.5 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktMTRJ-ST
Längd2 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC