Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - ST 7m

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - ST 7m

  • Pris/m: 83.29 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: MTRJ-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - ST 7m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT MTRJ/PC-2xST/PC 7m 9/125 SM
583 kr
 (770 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - ST 7m just nu är 583 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m83.29 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktMTRJ-ST
Längd7 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC