Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 50/125 MTRJ - SC 2m

MicroConnect Multimode 50/125 MTRJ - SC 2m

  • Pris/m: 224.5 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: MTRJ-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 MTRJ - SC 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC MT-RJ/UPC OM3 2m
449 kr
 (518 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT MTRJ/PC-SC/PC 2m 50/125 MM
821 kr
 (1 009 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 MTRJ - SC 2m just nu är 449 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m224.5 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktMTRJ-SC
Längd2 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC