Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - MTRJ 2m

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - MTRJ 2m

  • Pris/m: 174.5 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: MTRJ-MTRJ
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - MTRJ 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Fiberoptisk kabel MT-RJ/UPC MT-RJ/UPC OM1 2m
349 kr
 (418 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT MTRJ-MTRJ 2m62,5/125 MM PC
753 kr
 (940 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - MTRJ 2m just nu är 349 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m174.5 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktMTRJ-MTRJ
Längd2 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC