MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 5m

Rank 268

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 5m

Pris/m: 20.6 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-ST
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 5m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 5m just nu är 103 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
20.6 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-ST
Längd
5 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC