Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 7m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 7m

  • Pris/m: 23.57 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 7m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 7m just nu är 165 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 3 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m23.57 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-ST
Längd7 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC