MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 3m

Rank 285

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 3m

Pris/m: 44.33 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-ST
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 3m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 3m just nu är 133 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 9 butiker.

Varumärke
Pris/m
44.33 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-ST
Längd
3 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC