MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 10m

Rank 190

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 10m

Pris/m: 15.8 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 10m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 10m just nu är 158 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 4 butiker.

Varumärke
Pris/m
15.8 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
10 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC, UPC