Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 20m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 20m

  • Pris/m: 15.2 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 20m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 20m just nu är 304 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 5 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m15.2 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-SC
Längd20 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC, UPC