Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - MTRJ 1m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - MTRJ 1m

  • Pris/m: 225 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-MTRJ
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - MTRJ 1m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Nätverkskabel
225 kr
 (294 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 1M 62,5/125 MM
729 kr
 (916 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - MTRJ 1m just nu är 225 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m225 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-MTRJ
Längd1 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC