Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - FC/UPC 2m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - FC/UPC 2m

  • Pris/m: 257 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-FC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - FC/UPC 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT FC-LC 2M 9/125 SM DPX
514 kr
 (701 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - FC/UPC 2m just nu är 514 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m257 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-FC
Längd2 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringUPC