Kramer Multimode OM3 50/125 SC - SC 30m

Kramer Multimode OM3 50/125 SC - SC 30m

  • Pris/m: 99.13 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

Kramer Multimode OM3 50/125 SC - SC 30m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(0)

Inga butiker hittades för denna produkt
Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris

Det billigaste priset för Kramer Multimode OM3 50/125 SC - SC 30m just nu är 2 974 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeKramer
Pris/m99.13 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktSC-SC
Längd30 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC