Prisjakt
Annons

Deltaco Multimode OM2 50/125 LC - SC LSZH 1m

Deltaco Multimode OM2 50/125 LC - SC LSZH 1m

Pris/m: 85 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-SC
PrishistorikNu 85 kr
Jämför

Deltaco Multimode OM2 50/125 LC - SC LSZH 1m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Multimode OM2 50/125 LC - SC LSZH 1m just nu är 85 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 7 butiker.

Varumärke
Pris/m
85 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
1 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons