Prisjakt

Lindy Multimode OM3 50/125 LC - SC 10m

Rank 162

Lindy Multimode OM3 50/125 LC - SC 10m

Pris/m: 40.4 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-SC
Jämför

Lindy Multimode OM3 50/125 LC - SC 10m

Produktinformation

Det billigaste priset för Lindy Multimode OM3 50/125 LC - SC 10m just nu är 404 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 4 butiker.

Varumärke
Pris/m
40.4 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
10 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC