Prisjakt
Annons

Lindy Multimode OM4 50/125 LC - LC 20m

Lindy Multimode OM4 50/125 LC - LC 20m

Pris/m: 21.95 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
PrishistorikNu 439 kr
Jämför

Lindy Multimode OM4 50/125 LC - LC 20m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Lindy Multimode OM4 50/125 LC - LC 20m just nu är 439 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 4 butiker.

Varumärke
Pris/m
21.95 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
20 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons