Prisjakt

Lindy Multimode OM3 50/125 LC - LC 40m

Lindy Multimode OM3 50/125 LC - LC 40m

  • Pris/m: 11 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Bevaka
Jämför

Lindy Multimode OM3 50/125 LC - LC 40m

Produktinformation

Det billigaste priset för Lindy Multimode OM3 50/125 LC - LC 40m just nu är 440 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 3 butiker.

VarumärkeLindy
Pris/m11 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd40 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC