MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 1,5m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 1,5m

  • Pris/m: 123.33 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 1,5m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse

Inga butiker hittades för denna produkt
Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 1,5m just nu är 185 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 4 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m123.33 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-SC
Längd1.5 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringUPC