MicroConnect Multimode OM4 50/125 LC/UPC - LC/UPC 3m

MicroConnect Multimode OM4 50/125 LC/UPC - LC/UPC 3m

  • Pris/m: 48.67 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode OM4 50/125 LC/UPC - LC/UPC 3m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse

Inga butiker hittades för denna produkt
Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM4 50/125 LC/UPC - LC/UPC 3m just nu är 146 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 7 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m48.67 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd3 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringUPC