Prisjakt
Annons

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - LC 30m

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - LC 30m

Pris/m: 7.33 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-LC
PrishistorikNu 220 kr
Jämför

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - LC 30m

Jämför
Vi har hittat produkten i totalt 11 butiker, varav 6 är betalande kunder hos Prisjakt och har direktlänk till butiken.
Butiker kan sälja produkten i flera varianter och olika skick. Ändra inställningar för att styra vilka erbjudande du ser.
Annons
Annons

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - LC 30m just nu är 220 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 11 butiker.

Varumärke
Pris/m
7.33 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
30 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons