Prisjakt
Annons

Deltaco Multimode OM1 62,5/125 ST - ST 5m

Deltaco Multimode OM1 62,5/125 ST - ST 5m

Pris/m: 29 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: ST-ST
PrishistorikNu 145 kr
Jämför

Deltaco Multimode OM1 62,5/125 ST - ST 5m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Multimode OM1 62,5/125 ST - ST 5m just nu är 145 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 9 butiker.

Varumärke
Pris/m
29 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
ST-ST
Längd
5 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons