Deltaco Multimode OM1 62,5/125 LC - ST 5m

Deltaco Multimode OM1 62,5/125 LC - ST 5m

  • Pris/m: 47.2 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

Deltaco Multimode OM1 62,5/125 LC - ST 5m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för Deltaco Multimode OM1 62,5/125 LC - ST 5m just nu är 236 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 14 butiker.

Pris/m47.2 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-ST
Längd5 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC