Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 3m

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 3m

  • Pris/m: 53.33 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 3m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 3m just nu är 160 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 18 butiker.

Pris/m53.33 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-SC
Längd3 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC