Prisjakt

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 10m

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 10m

  • Pris/m: 19.9 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Bevaka
Jämför

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 10m

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - SC 10m just nu är 199 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 12 butiker.

VarumärkeDeltaco
Pris/m19.9 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-SC
Längd10 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC