Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - LC 2m

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - LC 2m

  • Pris/m: 86.5 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - LC 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för Deltaco Singlemode OS2 9/125 LC - LC 2m just nu är 173 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 15 butiker.

Pris/m86.5 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-LC
Längd2 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC