(10)
Har aldrig haft problem med leveranserna eller med att få kontakt med kundtjänst när det har varit problem med produkterna, fram tills nu jag har skrivit ett antal mail utan framgång och själva beställningen är under behandling och har varit det i snart 1 vecka. Känns som att det har hänt något under sommaren. Säkert sommarvikarier som kört det i botten..
De skickar iväg det man har köpt ganska basic, men ska man få kontakt med dem tar det i snitt 4-5 dagar innan man får svar på sitt Mail vid flertalet av tillfällena, likaså svaret man skickar tillbaka.
Kom ett ordererkännande och sen inget mer efter det. Budbee som skulle leverera har nu backat tänkt leveransdag efter att flera gånger flyttat fram den. Går inte att ringa och ingen respons via mejl.
Var länge kund där. Hade en prenumeration som funkade jättefint över mer än 3 år. Nu plötsligt kommer inget mer, betalningen togs emot Försökte ta kontakt men telefonen är stängt pga av tekniska problem och per mail inget svar trots många försök. Mycket skumt. Avråder alla att beställa från snussidan.
Störst, bäst och snabbast! Perfekt!
Bra priser och snabba leveranser. Testade Qvitt Salmiak. Skitgott👍
Mycket färskt lössnus
Alltid snabb frakt och färska produkter.
Superbra! Snabb leverans, bra priser och brett utbud. Jag har använt dem länge!
Jag är toppen nöjd! Rekommenderas 👍😀
Butiken finns i Sverige. Priserna visas i SEK på butikens sida.
Kontakt med butiken kan ske på Svenska.
Fullständigt firmanamn: Snushallen i Norden AB
Organisationsnr: 559117-4148