(18)
fick skadad produkt, men det hanterad mycket bra och fick ny produkt direkt.
Snabb leverans, supernöjd med produkten förutom en sak men som snabbt ordnades efter kontakt med kundservice där jag fick hjälp med det på en gång!
Bra leverans och bra information om när leveransen kommer. Hade otur och en del av min leverans var trasig. Detta fixades snabbt genom Kundtjänst som var mycket behjälpliga.
Köpte en "lyxpaviljong" på Tec Take, för att använda till ett kalas. Partytältet levererades utan instruktion en fredagkväll, kalaset skulle hållas på söndagen, vi höll på hela lördagen och halva söndagen för att försöka bygga ihop tältets över 40 olika delar utan instruktion. Gästerna fick vänta, eftersom tältet inte var klart och sen fick de frysa för vi hann inte få upp väggarna.🤬
Köpte två blandare för mindre än ett år sedan. De har fått skrovliga, missfärgningar längst fram som inte går bort. När jag ville reklamera fick jag svaret att det är slitage och går inte att reklamera. Blandare som på så kort tid blir förstörda och ska de slitas av vatten??! De är ju till för vatten.. De jag hade innan satt I 15 år, inte ett tecken på något sk slitage..
Sämsta kvalite’ på dyra varor. Inget bra bemötande hos kundtjänst.
Prisvärd produkt! Trevligt bemötande av kundtjänst
Köpte växthus grönt. Flera av ben/takpinnar var trasiga, klickfunktionen sönder på 3 st.saknades skruvar så fick köpa på hornbach. Mailat flera gånger men inget svar.
Butiken finns i Sverige. Priserna visas i SEK.
Kontakt med butiken kan ske på Svenska.
Erbjuder telefonsupport. Se butikens hemsida för mer information.
Fullständigt firmanamn: TecTake Sweden AB
Organisationsnr: 559060-6728