Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

  • Pris/m: 38.6 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Prishistorik
Nu 193 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

Lägsta pris 98 kr (2011-06-30)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Compu-mail.se
2021-09-22228 kr+1 kr
MicroConnect Netværkskabel Fiberoptik OS1 5m
Compliq
2021-09-13193 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM
Westium Data
2021-09-131 036 kr-5 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM
MrArtur.se
2021-09-02341 kr-4 kr
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM
ComputerSalg SE
2021-08-22281 kr
DafixXpand - Nätverkskabel - LC/UPC enkelläge (hane) till SC/UPC enkel
Gå till butik
CDON
2021-06-04321 kr-14 kr
DafixXpand - Nätverkskabel - LC/UPC enkelläge (hane) till SC/UPC enkel
Gå till butik
Dustin Home
2021-06-01225 kr-70 kr
Microconnect Nätverkskabel
Gå till butik