Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - ST 5m

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - ST 5m

  • Pris/m: 108.2 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: MTRJ-ST
Prishistorik
Nu 541 kr
Bevaka
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - ST 5m

Lägsta pris 108 kr (2009-11-11)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-09-06541 kr+5 kr
MICROCONNECT MTRJ/PC-2xST/PC 5m 9/125 SM