Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex SC/UPC - SC/UPC 20m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex SC/UPC - SC/UPC 20m

  • Pris/m: 18.55 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Prishistorik
Nu 371 kr
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex SC/UPC - SC/UPC 20m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter
Lägsta pris 85 kr (2018-04-09)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-07-06371 kr+3 kr
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 20M 9/125