Prisjakt

Digitus Singlemode OS2 9/125 LC - LC 2m

Digitus Singlemode OS2 9/125 LC - LC 2m

  • Pris/m: 37 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Bevaka
Jämför

Digitus Singlemode OS2 9/125 LC - LC 2m

Lägsta pris 73 kr (2018-05-14)

Här visas de senaste prisförändringarna som skett för produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

Lägg till i grafenButikDatumPrisPrisändringProduktbeskrivning
Westium Data
2021-12-08194 kr-1 kr
DIGITUS Fib Opt. Patch Cord. LC to
CDON
2021-12-08114 kr-1 kr
DIGITUS - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) -
Gå till butik
ComputerSalg
2021-12-0874 kr-1 kr
DIGITUS - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) -
Gå till butik
Compu-mail.se
2021-12-06126 kr-1 kr
Assmann Electronic DIGITUS Patchkabel Fiberoptik 2m