MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 40m

Rank 595

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 40m

Pris/m: 6.58 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 40m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 SC/UPC - SC/UPC 40m just nu är 263 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
6.58 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
40 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC, UPC