Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 60m

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 60m

  • Pris/m: 81.98 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 60m

Prisjämförelse(1)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 60m just nu är 4 919 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m81.98 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktSC-SC
Längd60 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC