MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 25m

Rank 647

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 25m

Pris/m: 13.44 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 25m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 25m just nu är 336 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
13.44 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
25 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC