Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 25m

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 25m

  • Pris/m: 51.36 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 25m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 25M 62,5/125 MM
1 284 kr
 (1 471 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 SC - SC 25m just nu är 1 284 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m51.36 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktSC-SC
Längd25 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC