MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 5m

Rank 462

MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 5m

Pris/m: 78.6 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 5m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 5m just nu är 393 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
78.6 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
5 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC